Dlaczego miałbyś przeznaczyć 5 minut na przeczytanie tego tekstu?

Jeśli prowadzisz firmę to doskonale zdajesz sobie sprawę z konieczności ciągłego inwestowania. Wydatków jest mnóstwo, począwszy od kosztów pracowników, czynszu, reklamy po koszty związane ze sprzętem, wdrażaniem niezbędnych oprogramowań i różnorakich usług doradczych. Nie trudno się domyślić, że skądś należy pozyskać na to wszystko środki i kiedy naturalne przychody i oszczędności nie wystarczają, warto udać się po nie do banku tak, aby starczyło nam zarówno na bieżące wydatki, jak i inwestycje w firmie.

Co Cię czeka gdy zignorujesz swój problem?

Jeśli w porę nie zaopatrzysz się w potrzebne środki na realizację swoich przedsięwzieńć, lub też nie zapewnisz sobie oszczędności lub gotówki na obrót możesz w pewnym momencie utracić płynność finansową. Jakie to może mieć dla Ciebie konsekwencje? Brak płynności jak się domyślasz to brak rozwoju, brak inwestycji w firmie, ale nie tylko! Utrata płynności to również problemy z utrzymaniem najlepszych pracowników, gdyz nie możesz zapewnić im wyższego wynagrodzenia lub poszerzać ich umiejętności, przez co mogą odejść do konkurencji lub po prostu z braku możliwości nie zarabiać dla Ciebie tyle ile byś oczekiwał. Konsekwencją problemów finansowych w firmie są również nieterminowe realizacje projektów, ciągły stres i problemy osobiste. Gdy przestajesz regulować zobowiązania bankowe istnieje realna groźba szukania niestandardowych rozwiązań rynkowych co może doprowadzić do tzw. pętli kredytowej a nawet bankructwa.

POZNAJ MOŻLIWE ROZWIĄZANIA FINANSOWE DLA TWOJEJ FIRMY

Minusem takiego rozwiązania jest konieczność skrupulatnego rozliczenia kosztów kredytu oraz stosunkowo długi okres decyzyjny. Jeśli masz zamiar postawić przykładowo budynek, który będzie Ci służył jako siedziba firmy na zakupionej wcześniej działce a inwestycja ma być rozłożona w czasie i nie obciążać Cię aż nadto, to kredyt inwestycyjny jest dla Ciebie.

KREDYT INWESTYCYJNY – przyznawany jest na konkretny cel, np. na zakup nieruchomości, sprzętu czy realizację określonej inwestycji, przykładowo budowy magazynu, remontu czy wdrożenia nowych technologii w firmie.

Kredyt inwestycyjny z racji istnienia przedmiotu zabezpieczenia jest obarczony mniejszym ryzykiem dla banku, a zatem będzie o wiele tańszy od kredytu obrotowego i przyznawany na długi okres a więc ma wiele zalet.

Korzyści z kredytu inwestycyjnego:

N

tani dzięki niskiemu ryzyku

N

na konkretny cel

N

na długi okres czasu

Zobacz jaką masz alternatywę…

KREDYT OBROTOWY może występować jako kredyt ratalny, spłacany co miesiąc w równych ratach lub limit w rachunku bieżącym, który uzupełnia się każdorazowo w momencie wpływu na konto. W tym wypadku odsetki płacimy jedynie od wykorzystanej kwoty limitu.

Korzyści z kredytu obrotowego:

N

na dowolny cel

N

łatwo dostępny (nawet od ręki)

N

bez konieczności rozliczania kosztów

Co zyskasz wybierając jedno z powyższych rozwiązań?

Wyobraź teraz sobie, że masz dodatkowe 500 tys. zł…

Co z nimi robisz? Jak możesz je wykorzystać?

Jeżeli przykładowo chcesz kupić lokal użytkowy, który wyremontujesz i sprzedaż z zyskiem powiedzmy 50 tys. w ciągu 3 miesięcy to Twoja marża wynosi 10% w 3 miesiące. Gdybyś natomiast reinwestował regularnie zyski to marża wyniesie 40% w skali roku! Czy jesteś w stanie zarobić tyle na lokacie czy jakiejkolwiek PEWNEJ inwestycji?

Dlaczego możesz mieć pewność, że i w Twoim przypadku znajdziemy odpowiednie rozwiązanie?

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów kredytowych i znamy się na swojej pracy. Każdego miesiąca pomagamy kilkudziesięciu klientom wybrać odpowiednie finansowanie lub się do niego przygotować. Pamiętaj- czasem musisz się przygotowac do zaciagniecia kredytu. Jeśli zajdzie taka konieczność- podpowiemy Ci krok po kroku co masz zrobić!

Pomoc w doborze najlepszego kredytu

Kontaktując sie z nami dostaniesz profesjonalną pomoc i doradztwo w ktwestii wyboru rozwiązania, doboru odpowiedniego banku a także pomoc w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów kredytowych. Nigdy nie zostaniesz z tym sam!

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz… Profesjonalne doradztwo i optymalizację kosztów Twoich dotychczasowych zobowiązań!

CZY WIESZ, ŻE…
Poznaj kilka przydatnych informacji na temat kredytów!

Bez większych formalności możesz uzyskać kredyt w banku nawet do 500 tys. w oparciu o sam tylko przychód z dokumentów finansowych (np. KPiR, Ewidencja Ryczałtu w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych czy Bilans z Rachunkiem Zysku i Strat w przypadku spółek z o.o.)?

W przypadku uproszczonej procedury decyzję dostaniesz nawet w ciągu 24 h a nierzadko i od ręki. Takie środki w oparciu o dokumentację dochodu i przychodu będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel nie będziesz musiał przedstawiać dokumentacji wydatków.

Rata też nie musi być problemem! Są bowiem banki, które rozłożą Twój kredyt nawet na 120 miesięcy, dzięki czemu będziesz płacić niskie raty miesięczne.

W nielicznych bankach możesz też uzyskać kredyty na podstawie wyciągu z konta, a także kredyt na start w oparciu o biznesplan i prognozę przyszłych dochodów.

Poznaj opinie o nas

" Zaskoczyło mnie, że mimo, że nie dostałem pożyczki w swoim banku Pan Paweł szybko znalazł mi kredyt" - Adam Z. - przedsiębiorca z Konina

" Dobrze wykonuja swoją robotę. Jestem zadowolony" - Mirek C. z Częstochowy

"Pani Kasia sama wzieła dokumenty od mojej księgowej i tego samego dnia miałem decyzję z banku na 250 tys. Nie miałem zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS ale zaproponowali mi dodatkowa pożyczkę na spłatę i po w sumie 7 dniach miałem już pieniądze na budowę nowej hali"- Damian M.- własciciel firmy budowlanej z Warszawy

Ile wyniosą Cię koszty kredytu?

W zależności od Twojej indywidualnej sytuacji finansowej, a także wartości skoringu (ilości punktów w BIK) możesz liczyć się z różnymi kosztami kredytu, natomiast musisz pamiętać, że jest to zobowiązanie zaciągane na bieżącą działalność swojej firmy, dlatego musisz liczyć się w jego przypadku z wyższa marżą banku lub dodatkowymi opłatami w formie prowizji za udzielenie, lub ubezpieczeniem. To ile opłaty będą wynosić zależy od banku, w jakim o niego wnioskujesz.
Wybór banku powinien być z kolei zdeterminowany tym jak liczona jest Twoja zdolność kredytowa- po dochodzie lub po przychodzie oraz od innych czynników, które możesz omówić ze swoim doradcą, takimi jak twoje dotychczasowe zobowiązania, status rodzinny, majątkowy, branża, w jakiej działasz (nie każdy bank akceptuje wszystkie branże).

Ryzyko bierzemy na siebie!

Jeśli nie uda nam się Ci pomóc, nie poniesiesz z tytułu naszych usług żadnych kosztów!Nie działamy jak inni pośrednicy i nie bierzemy przedpłaty za swoje usługi. W każdej chwili możesz się również wycofać z naszych usług bez najmniejszych konsekwencji.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych klientów!

Czy jeśli nie dostałem kredytu w banku to czy Wy będziecie w stanie mi pomóc?

Odp.: Tak! W większości przypadków nasi kliencji popełniają błąd idąc jedynie do jednego ( najczęściej swojego banku) gdzie po negatywnej decyzji stwierdzają że żaden bank nie udzieli im kredytu co jest nie prawdą. Każdy przypadek jest inny a banki stosują różne metody określania zdolności i biorą inne parametry pod uwagę ( np. branżę). Dlatego jęsli nie udało sie w jednym banku, nie wszystko jeszcze jest stracone.

 

W jaki sposób mogę załatwić wszystkie formalnośći?

Odp.: Dokumenty prześlesz nam drogą mailowa, potem w zależności od sytuacji wniosek wprowadzimy telefonicznie lub na spotkaniu z Tobą. Umowę podpisze już z Tobą osobiście doradca po umówieniu się w dogodnym dla was obydwojga miejscu.

 

Nie wykazuję dochodu lub mam stratę z zeszłego roku, czy dostanę kredyt?

Odp.: Tak! Są banki które akceptują stratę oraz takie które obliczą Twoją zdolność w oparciu o przychód z działalności.

 

Mam zaległości w Urzędzie skarbowym, czy w moim przypadku kredyt jest możliwy?

Odp.: Tak! Istnieją na rynku rozwiązania dzięki któym otrzymasz kredyt. Możesz wziąć finansowanie przeznaczone na spłatę zaległości podatkowych lub w ZUS, lub też zaciągnac pożyczkę pomostową.

 

Mam za dużo kredytów, nie dostanę kolejnego. Czy macie na to jakąś radę?

Odp.: Kredyty możesz zawsze skonsolidować, czyli złączyć je w jedną niższą ratę.

Jeśli ten materiał Ci się podobał to udostepnij go dla innych!

Nie chcesz czekać?

Możesz również skontaktować się z nami samodzielnie :

Zadzwoń: 503 831 830

lub napisz:

kontakt@twojdoradcafinansowy.com

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest